*cω*Τεαм
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TrackMania Nations Forever
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 TM - FOREVER

Go down 
+8
[-youkai-]
ivana
FaHoFF
croco
milllan
sk8freak
Domi
ZUyo
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Quark
ClockWork
ClockWork
Quark


Number of posts : 94
Age : 41
Location : Lukavac
Registration date : 19.02.2008

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptysub tra 26, 2008 4:15 pm

Auuu sto ovaj forever vuce mb, vec sam potrosio svoj mjesecni limit, tako da cu do prvog maja malo rijedje vozat. Aj mjesaj te mi cw-ovci i ne bi bilo lose da u skorije vrijeme oraganizujemo jedan war, al to ce shefica sredit Wink
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptyned tra 27, 2008 5:56 pm

evo i ja da se javim malo Smile
Takoder neko vrijeme necu moc bit online,al nadam se da se vracam sto prije Smile
A vi radite sta i inace,ownaite Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptypet pro 12, 2008 3:38 pm

Pitanje ljudi,evo već tjedan dana imam problem s TMNF-om.Problem je u tome kad se spaja na početku na game master server, ne želi se priključiti na server i piše cannot connect na server.Sad jel je problem kod njih jer ja mogu normalno ić na net skidat s neta itd itd,al na tmnf se ne želi priključit.Pa vas pitam jel je i vama tako ili se to samo meni može dogoditi! Mad
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptypet pro 12, 2008 3:55 pm

croco je napisao/la:
Pitanje ljudi,evo već tjedan dana imam problem s TMNF-om.Problem je u tome kad se spaja na početku na game master server, ne želi se priključiti na server i piše cannot connect na server.Sad jel je problem kod njih jer ja mogu normalno ić na net skidat s neta itd itd,al na tmnf se ne želi priključit.Pa vas pitam jel je i vama tako ili se to samo meni može dogoditi! Mad
e to ti je meni bilo prije 2mjeseca cca,i tako me zajebavalo 3-4 dana i nestalo samo od sebe Surprised
ugl. nemam pojma sta je bilo :S
[Vrh] Go down
ZUyo
Vodja Plemena
Vodja Plemena
ZUyo


Number of posts : 273
Age : 36
Location : orašje - Zagreb
Humor : Run, rabbit run
Registration date : 19.09.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptypet pro 12, 2008 4:08 pm

dogadjalo s eto i meni....

virus !

instaliraj avast i neces imat nikaki problema
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptyuto pro 16, 2008 3:28 pm

ZUyo je napisao/la:
dogadjalo s eto i meni....

virus !

instaliraj avast i neces imat nikaki problema

virusa nemam uopće,provjerio nekoliko puta,reinstalirao par puta igricu i opet ništa,a na internet mogu normalno ići,fakat više ne znam... scratch
[Vrh] Go down
Domi
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Domi


Number of posts : 51
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 08.10.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptyuto pro 16, 2008 10:53 pm

probaj potražit na tm-forumu ako nisi tamo najčešće imaju rješenje...
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptypet pro 19, 2008 2:39 am

ma evo stavio sam i post tamo, al čisto sumnjam da će išta od toga biti, jer kako sam vidio sumnjam da ima netko od njih riješenje... jbt uvijek ja moram imati specifični neriješivi problem... mogu se lagano pozdraviti sa igranjem TMNF-a Suspect
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptypet pro 19, 2008 4:58 am

croco je napisao/la:
ma evo stavio sam i post tamo, al čisto sumnjam da će išta od toga biti, jer kako sam vidio sumnjam da ima netko od njih riješenje... jbt uvijek ja moram imati specifični neriješivi problem... mogu se lagano pozdraviti sa igranjem TMNF-a Suspect
a ne ne,nemoj zajebavat,kako je problem doso onda mora bit rijesenja da se i makne Wink
ma sredit ces ti to crocic Very Happy
Ne pricaj gluposti,koje pozdravljanje jesi lud Evil or Very Mad Very Happy
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptypet pro 19, 2008 2:12 pm

al ne kužim zašto je samo odjednom došao. Jedan dan igram drugi ne, i to sad traje 2 tjedna. Zvao sam čak u AMIS da mi provjere kaj je to, na kraju me lik pošalje da na Google-u nađem tamo neki proxy, a ja nit to ne znam nać ni gdje upisati. Provjeravao sam dal mi možda anti-virus ili firewall brani igrati online, al nije ni to, fakat ne znam... Suspect
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptypon pro 22, 2008 2:29 am

navi je napisao/la:
croco je napisao/la:
ma evo stavio sam i post tamo, al čisto sumnjam da će išta od toga biti, jer kako sam vidio sumnjam da ima netko od njih riješenje... jbt uvijek ja moram imati specifični neriješivi problem... mogu se lagano pozdraviti sa igranjem TMNF-a Suspect
a ne ne,nemoj zajebavat,kako je problem doso onda mora bit rijesenja da se i makne Wink
ma sredit ces ti to crocic Very Happy
Ne pricaj gluposti,koje pozdravljanje jesi lud Evil or Very Mad Very Happy

evo pregledao sam po netu,dal ima ikakvo riješenje i naravno da nema. Ni oni na tm forumu ne znaju u čem je problem. Ne znam više ni sam šta bih... probat ću formatirati komp, možda je stvar u virusu nekom,al sumnjam. Ako ne bude ni to riješilo problem,neću imati gdje igrat,tak da,ak ni to neće pomoći,prestat ću vozit... Suspect
[Vrh] Go down
Ivan-GT3
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Ivan-GT3


Number of posts : 45
Age : 37
Location : orasje, BiH
Registration date : 31.03.2008

TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Emptypet vel 13, 2009 1:01 am

evo meni se jucer nesto pojebalo na igri.. kliknem play i ono ucitavanje 'please wait' stoji beskonacno, odem na task manager kaze da tm ne reagira.. neznam sta je probo sam i ponovo install i podesavo sam firewall na sve nacine al nista.. dok ne sredim nema me scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





TM - FOREVER - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: TM - FOREVER   TM - FOREVER - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
TM - FOREVER
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*cω*Τεαм :: *cω* team-
Forum(o)Bir: