*cω*Τεαм
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TrackMania Nations Forever
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Vesele '90. ... mislim generacije :)

Go down 
+3
Pr0oF`
croco
milllan
7 posters
Autor/icaPoruka
milllan
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
milllan


Number of posts : 59
Age : 40
Location : BGD
Humor : yes please
Registration date : 16.10.2007

Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Emptypon stu 26, 2007 10:00 pm

Citat :
Nedoumice omladine Balkana
Body: [jos pitanja upucenih tinejdzerskim casopisima]

* Moze li ginekolog kod pregleda saznati da redovno mastrubiram?

* Hoce li moji roditelji shvatiti da vise nisam devica?

* Da li je istina da masturbacija izaziva neplodnost?

* Prijateljica mi je rekla da ako se istusiram nakon seksa necu ostati trudna. Da li je to sigurno?

* Imam 13 godina i nedavno sam spavala sa rodjakom u istoj sobi (na odvojenim krevetima). Mogu li od toga zatrudneti?

* Vise mi je tipova na zurci reklo da ako jedem bombone (ecstasy) ne mogu zatrudneti, pa sam dala da svrsavaju u mene. Sada sam trudna i moram na abortus. Da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta za toliko njih?

* Zadovoljavala sam se olovkom i toliko sam se zanela da sam je gurnula prejako i malo sam krvarila. Da li je to bio moj prvi seks?

* Da li mogu zatrudneti ako se kupam sa malim bratom u kadi?

* Cula sam neke cure iz 8. razreda spominju rec peting, pa me zanima sta je to i da li se moze izleziti. Hvala.

* Imam redovan seks sa deckom bez kondoma. Primetila sam da mi rastu grudi, stomak mi se uvecao a menstruacija mi kasni cetiri meseca. Da li bi to moglo znaciti da sam trudna?

* Imam devojku, ali povremeno jednom prijatelju pusim *****. Da li sam homoseksualac? [ priznaj zujo ovo si to poslo ]

* Star sam 15 i po godina i imam vec neko vreme devojku. J*bali se jos nismo, ali to nije problem. Imam starijeg brata, ima 21 godinu, koji mi je pokazao kako se drka. Tada sam bio star 12 godina. Sada svaki dan skupa drkamo, pa pusimo jedan drugom. A brat bi voleo i j*bati se samnom, ali meni je to gadno i radije bi se sa curom j*bao. Je li to pogresno sto radimo? Zbog toga jos ne znaci da sam p*der, ili? Hoce li me cura ubiti ako joj kazem? Hvala!

* Spavala sam s deckovim bratom, da li se to smatra varanjem?

* Imam 13 godina, nikada se nisam poljubila s de,,kom niti spavala s njime ali malo sam se udebljala, da li sam trudna?

* Ja i prijateljica smo se juce mazile i ljubile sa dva decka na krevetu. Danas ceo dan imamo "vetrove". Da li smo trudne? Odgovor: Mozda ste se samo najele pasulja...

* Samozadovoljavala sam se s Barbikom tokom cega je Barbiki ispala glava i ostala "unutra"... sta da radim? Molim vas, ne saljite me ginekologu!

* Imam 16 godina i imam decka s kojim imam intimne odnose. Muci me sto on voli da mi gura grlic boce tamo dole. Moje pitanje je da li mi je decko alkoholicar.

* Uvek kada se tusiram okrenem tus prema sebi i to mi jako godi, da li sam normalna? Odgovor: A kako bi se drugacije mogla tusirati?

* Neki dan sam usao kod roditelja u sobu i oni su jako stenjali, da li su normalni?

* Primietila sam da na reklamama za uloske uvek bude neka plava tecnost, a meni curi crveno... Jesam li normalna?

* Imam 13 godina i postacu tata. Uvijek sam bio iskusniji od prijatelja, bio sam faca skole i u mene su se zaljubile sve osmasice. Pomozite!

"vesele '90." ... mislim generacije Smile Kad sam ja sa drugaricama citao teen casopise, bilo je glupih pitanja i nebuloza, al ni blizu ovome jbt Very Happy

Al to je bilo davno davno ...
[Vrh] Go down
http://www.mill.iz.rs
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Re: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Emptypon stu 26, 2007 10:55 pm

* Vise mi je tipova na zurci reklo da ako jedem bombone (ecstasy) ne mogu zatrudneti, pa sam dala da svrsavaju u mene. Sada sam trudna i moram na abortus. Da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta za toliko njih?
lol! lol! lol! HAHAHAHA lolčina lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Pr0oF`
just clock
just clock
Pr0oF`


Number of posts : 22
Age : 33
Location : Opatija
Registration date : 01.11.2007

Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Re: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Emptyuto stu 27, 2007 12:52 am

presmiješno, neka su toliko notorno glupa da ne vjerujem da je to neko poslao, mozda je nesto ipak malo izmišljeno...jer ono je prestrašno!

a zuyino je najbolje haha!
[Vrh] Go down
ZUyo
Vodja Plemena
Vodja Plemena
ZUyo


Number of posts : 273
Age : 36
Location : orašje - Zagreb
Humor : Run, rabbit run
Registration date : 19.09.2007

Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Re: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Emptyuto stu 27, 2007 2:31 am

e da je pisalo da nemam curuu to bi onda bio ja hahha

ja se sjecam jedne iz teen'a

ljubila sam se sa deckom jel mogu zatrudnjeti...

al kad sam ovo sve procito hahaha

nisam sebi mogo doc hhhahahaa
hahhhaha
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Re: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Emptyuto stu 27, 2007 6:50 am

mill u make my day(ok morning Very Happy ) with this!!! Laughing Laughing Laughing
preprepreeeee dobroooooo rofl samo tako lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
ivana
Mega ClockWork
Mega ClockWork
ivana


Number of posts : 229
Registration date : 20.09.2007

Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Re: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Emptyčet pro 13, 2007 2:15 pm

idessssssssssss,ja tek sad procitala ovaj post i toliko me to nasmijalo... Smile Smile
neke stvari stvarno salju al ono s dva brata mi diglo zeludac,uuuuuzas No
al sve u svemu presmijesno.... Very Happy
flower
[Vrh] Go down
Low_B
just clock
just clock



Number of posts : 23
Age : 34
Location : Split, Croatia
Registration date : 31.12.2007

Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Re: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Emptypon sij 07, 2008 3:22 am

Pao sam sa stolice!
Prejako...
Hahahahahah...
[Vrh] Go down
ZUyo
Vodja Plemena
Vodja Plemena
ZUyo


Number of posts : 273
Age : 36
Location : orašje - Zagreb
Humor : Run, rabbit run
Registration date : 19.09.2007

Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Re: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Emptypon sij 07, 2008 12:14 pm

* Primietila sam da na reklamama za uloske uvek bude neka plava tecnost, a meni curi crveno... Jesam li normalna?

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty
PostajNaslov: Re: Vesele '90. ... mislim generacije :)   Vesele '90.  ... mislim generacije :) Empty

[Vrh] Go down
 
Vesele '90. ... mislim generacije :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
*cω*Τεαм :: *cω*caffe-
Forum(o)Bir: