*cω*Τεαм
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TrackMania Nations Forever
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Pročitati prije nego otvorite novu Temu!

Go down 
+4
Quark
[-youkai-]
flash
Admin
8 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Number of posts : 28
Registration date : 19.09.2007

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptyuto lis 16, 2007 1:41 am

Otvorio sam novi dio foruma samo za one koji zele,koji ce postat,a mozda i nece memberima cw tima!

Unaprijed da vas obavijestim da ulaz u tim nije jednostavan i brz proces(tj. kako kada),tako da imajte strpljenja i volje,dolazite malo na nas server da vidimo kako vozite,i na kraju da odlucimo dal jeste ili niste za cw! Smile

Sta se tice startanja Topica za ulazak u tim:
nemojte otvarat nikakve ankete za glasanja jer se to ne racuna,jednostvano napisite nesto malo o sebi,kakve mape vozite,koliko dugo vozite,itd... itd...i dobit cete nase glasove(dal ce to bit ZA il PROTIV neznam Very Happy ).
Znaci vecina iz tima mora glasat ZA da bite bili primljeni,ili obrnuto!

Dakle,u ovom forumu (futured memberes) otvarajte teme za ulazak u ClockWork Team!

Sretno i FTW Smile
[Vrh] Go down
https://cw-clan.forumcroatian.com
flash
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
flash


Number of posts : 54
Age : 41
Location : Bocholt ( Germany )
Humor : imam....imam....
Registration date : 20.03.2008

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptyčet ožu 20, 2008 2:42 am

Pozz Raja,

zelio bi da se pridruzim cw klanu...Kolko sam ja razumio moram ovde da se upisem....ko sam...dje zivim....itd.

Adis C.
Bocholt - Njemacka
Rodjen: Mostar - BiH
20.06.1982
TMN: 4. Flash BiH
Klanovi Bivsi: Euforija & the.

Mnogo vise sam Fun Vozac....znaci dodjem sa posla....i pretezno odvozim koju...
pre sam bio malo aktivni...vozio sam i warove - Lige itd.
Mislim zelio bi uz vas malo vise bit aktivni...ako treba za War ...tu sam.....ma da znam da cw ima mnogo boljih vozaca od mene....za war !!!
Eto neznam sta vise da napisem.....osim....
da bih pojaco ( znam da ne gledate TEAM RANK ) al ipak...pomogo bi...posto imam
3-4 Accounta u BiH....al to nije uopste u pitanju....

IMAM ZELJU DA UDJEM U CW....GLASAJ TE ZA =))

HVALA

pozz vidimo se....!!!!
[Vrh] Go down
[-youkai-]
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
[-youkai-]


Number of posts : 50
Age : 29
Location : Mostar, BiH .. Somewhere...
Registration date : 02.11.2007

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptyčet ožu 20, 2008 1:08 pm

care obrati se na clanovi, tamo napravi topic pa vidi sta raja kaze
+EDIT:
dodji na cw server da te vide kak' vozis... ja sam bio u the pa znam kak' vozis rabbit
[Vrh] Go down
http://www.mottomo.org
Quark
ClockWork
ClockWork
Quark


Number of posts : 94
Age : 41
Location : Lukavac
Registration date : 19.02.2008

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptyčet ožu 20, 2008 1:34 pm

Eto jaro izgleda da moras prebacit svoj req na temu clanovi Very Happy Ti si moj jaro i ja sam za da udjes u cw Wink
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptyčet ožu 20, 2008 2:59 pm

evo kolko vidim bio si u 2 klana,sta bi se dalo zakljucit da ne mjenjas klanove i kolko znam tamo si bio dok se nisu raspali...sta je pozitivno Wink
Jos cu se malo suzdrzat sa glasom,al najbolje da doletis malo na server dok igramo tamo,da vidimo kako sta!!!ugl. serveri su ti u SCG(*clockworks*) i u CRO(HouseOfPain:P),pa svrati malo...
Smile
[Vrh] Go down
Demiq
just clock
just clock



Number of posts : 21
Registration date : 21.06.2008

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptyned lip 22, 2008 12:11 am

Pozdrav cw ekipi.. voleo bih uci u vash tim zato sto ste dobro organizovani i dobar tim...zovem se Jovanovic Aleksandar dolazim iz Srbije, Novog Sada ...89 god sam bavim se hip hop- om... afro igram tmn od pocetka ...i solidno vozim Smile moj stil voznje brzi ...moze i spori da prodje, to je sve ukratko o meni, ako vas zanima josh informacija pisite...pozdrav
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptyned lip 22, 2008 12:31 am

demiq111 je napisao/la:
Pozdrav cw ekipi.. voleo bih uci u vash tim zato sto ste dobro organizovani i dobar tim...zovem se Jovanovic Aleksandar dolazim iz Srbije, Novog Sada ...89 god sam bavim se hip hop- om... afro igram tmn od pocetka ...i solidno vozim Smile moj stil voznje brzi ...moze i spori da prodje, to je sve ukratko o meni, ako vas zanima josh informacija pisite...pozdrav

Ja prvi dajem glas za,jer sam ga vidio uživo kak vozi Very Happy
[Vrh] Go down
sk8freak
Mega ClockWork
Mega ClockWork



Number of posts : 212
Location : Zagreb
Humor : Ofkors
Registration date : 08.10.2007

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptyned lip 22, 2008 1:45 am

Eh iskreno neznam Exclamation
Bit cu potpuno iskren kada ti kazem da ti fali jos malo, kao sto i flashu fali, bas ona neka nijansa da mogu 100% sigurno dati glas. Ok si voyac, no nemogu ti jos dati glas, NHF Neutral Vidimo se jos koji put onine pa raymislim jos.
[Vrh] Go down
http://www.cro-ps3.com
Demiq
just clock
just clock



Number of posts : 21
Registration date : 21.06.2008

Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Emptypon lip 23, 2008 2:03 pm

pozdrav momci...croco thx za voice, al ipak vidim da niko neglasa a nema ni zive dushe ovde, a to znaci ne u cw lol! vracam se dw...pozzz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati prije nego otvorite novu Temu!   Pročitati prije nego otvorite novu Temu! Empty

[Vrh] Go down
 
Pročitati prije nego otvorite novu Temu!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mape own-cw,war nije ovu nedelju,nego drugu(23.3) u 17.00h

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
*cω*Τεαм :: Futured members-
Forum(o)Bir: