*cω*Τεαм
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TrackMania Nations Forever
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 dosla maca na vratanca.....

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
ivana
Mega ClockWork
Mega ClockWork
ivana


Number of posts : 229
Registration date : 20.09.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptyuto lis 21, 2008 12:19 pm

aloooooooooo...ovako ljudi vidim ja da je vama dosadno i mislim da smo se svi skupa previse uljenili... tongue

jucer sam se cula sa millanom i rekoa je ili da ce on drzati on server il ce nama pomoci napraviti...svakako hocu reci da stizu warovi....
pisem jer hocu da vas pitam jeste li za to da krenemo od jednih francuza koji su izuzetno dobri i koji bi nam mogli isprasiti tur,al neka to je tek toliko da nas razbude hehe...ili hocete da izazovem jedne prosjecne koje bi mogla i ja sama sa zuyotom isprasiti bounce bounce bounce

vi samo dajte zeleno svjetlo i ja ih veceras izazivam............zimski san gotov rendeer rendeer

sefica bounce bounce bounce bounce

flower
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptyuto lis 21, 2008 1:34 pm

ovako ja bi htio da napravim server i trebala bi mi pomoć oko servera Very Happy
što se tiče warova iako smo bi jaaako jako dobri ne bi bilo loše voziti protiv tih žabara,al volio bih jedan pripremni war s nekim prosječnim timom,a poslije ćemo vidjeti kolko smo dobri,premda gledajući rezultate s BT-a možemo igrati i jačim timovima Smile
[Vrh] Go down
sk8freak
Mega ClockWork
Mega ClockWork



Number of posts : 212
Location : Zagreb
Humor : Ofkors
Registration date : 08.10.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptyuto lis 21, 2008 9:43 pm

Lets rock n` roll Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.cro-ps3.com
ivana
Mega ClockWork
Mega ClockWork
ivana


Number of posts : 229
Registration date : 20.09.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptysri lis 22, 2008 12:37 am

ovako ljudi kako rekla tako i napravila...se sjecate naseg meca sa asp timom ?

ko se ne sjeca da vas podsjetim oni su nas bili izazvali i vozili smo super bili...
https://cw-clan.forumcroatian.com/cw-team-f4/cw-vs-asp-05112007-t43.htm

medutim kod njih je navodno usao neki serious (wtf) i odma su mi rekli da bi mogli sad izgubiti tako da sam ih ja naravno izazvala...dobri su vozila sam s njima maloprije tako da milan nam je otvorio server i sad samo da u roku dva dana izaberemo dvije mape i jednu ezervu da im damo...

sto se tice servera super bi bilo da se ko u dobra stara vremena tamo nalazimo i zezamo i slusamo zuyota kako prica nebuloze.... bounce bounce bounce Very Happy


dajte prijedlog za mape....


cheers cheers
[Vrh] Go down
ZUyo
Vodja Plemena
Vodja Plemena
ZUyo


Number of posts : 273
Age : 36
Location : orašje - Zagreb
Humor : Run, rabbit run
Registration date : 19.09.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptysri lis 22, 2008 4:42 am

lol ivana hahaha I love you

ja sam za war ofkors, zrtva nije bitna... born ready !
nego... da ja nastavim sa nebulozama...
sto se tice mapa mislim niko se nece ljutit ako stavimo bilo koje od ovih na BT, jer te staze znamo gt3, millan, croco, quark, sk8freak, see_g i ja, a posto BT traje jos uvijek bilo bi lijepo vjezbat za dvije stvari odjednom Very Happy

i ubuduce nisam zuyot nego zuyo lol!
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptysri lis 22, 2008 5:05 am

hah a mi ostali sta ne vozimo BT Surprised
Ja ipak mislim da bi trebali mape sta smo izvjezbani,il po dogovoru...jbg ne vozimo svi BT,po meni bi bilo najbolje kako sam reko da se dogovrimo,mada ako se svi sloze za BT mape neka tako bude...
ma svejedno,samo da je war neki cheers
[Vrh] Go down
sk8freak
Mega ClockWork
Mega ClockWork



Number of posts : 212
Location : Zagreb
Humor : Ofkors
Registration date : 08.10.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptysri lis 22, 2008 12:24 pm

U dada serious je dosta opak vozac (prije je bio ubi O_o) vozio sam jednom s njim na random mapama me dobija svaki put...mada je war 5 na 5 (jelda?) tako da imamo i neke sanse Very Happy.
A mape neznam bas, nepada mi nijedna napamet bas da bi bila dobra za war (naruto jedino Smile), lagano ipak navijam za one otprije nase, mada moze i nove samo neka se vozi Smile
[Vrh] Go down
http://www.cro-ps3.com
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptysri lis 22, 2008 12:25 pm

ZUyo je napisao/la:
lol ivana hahaha I love you

ja sam za war ofkors, zrtva nije bitna... born ready !
nego... da ja nastavim sa nebulozama...
sto se tice mapa mislim niko se nece ljutit ako stavimo bilo koje od ovih na BT, jer te staze znamo gt3, millan, croco, quark, sk8freak, see_g i ja, a posto BT traje jos uvijek bilo bi lijepo vjezbat za dvije stvari odjednom Very Happy

i ubuduce nisam zuyot nego zuyo lol!

gle mape s BT ne možemo dobiti dok ne bude ova runda gotova,a što se tiče ostalih mapa,zakaj ne bi mogli uzeti stare mape,Prelude,Superstition,ak vam paše.A što se wara tiče,s kim god da je dobro je,samo da se vozi Very Happy
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptysri lis 22, 2008 3:45 pm

croco je napisao/la:
zakaj ne bi mogli uzeti stare mape,Prelude,Superstition
hehe ja sam isto za superstition,al ako se ne varam ta mapa je bila njihov izbor kad smo imali war sa njima,i jos smo ih ownali kolko se sjecam Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
ZUyo
Vodja Plemena
Vodja Plemena
ZUyo


Number of posts : 273
Age : 36
Location : orašje - Zagreb
Humor : Run, rabbit run
Registration date : 19.09.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptysri lis 22, 2008 4:01 pm

navi je napisao/la:
croco je napisao/la:
zakaj ne bi mogli uzeti stare mape,Prelude,Superstition
hehe ja sam isto za superstition,al ako se ne varam ta mapa je bila njihov izbor kad smo imali war sa njima,i jos smo ih ownali kolko se sjecam Very Happy Very Happy Very Happy

da da to je bila njihova za war pa smo im maznuli hehehe
[Vrh] Go down
ivana
Mega ClockWork
Mega ClockWork
ivana


Number of posts : 229
Registration date : 20.09.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptyned stu 02, 2008 5:13 pm

aj dogovorimo se za mape ljudi da krenemo na posao hehe.....
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Emptysri stu 05, 2008 1:25 pm

ja sam za to da uzmemo dvije speedtech mape i jednu fullspeed,recimo Superstition i Prelude,a od novijih The Misery Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





dosla maca na vratanca..... Empty
PostajNaslov: Re: dosla maca na vratanca.....   dosla maca na vratanca..... Empty

[Vrh] Go down
 
dosla maca na vratanca.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
*cω*Τεαм :: *cω* team-
Forum(o)Bir: