*cω*Τεαм
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TrackMania Nations Forever
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Ratovi - warovi

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Number of posts : 28
Registration date : 19.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptyčet ruj 20, 2007 10:17 am

e ovdje ce pisat kad imamo ratove, skim, i rezultati
[Vrh] Go down
https://cw-clan.forumcroatian.com
sonik
just clock
just clock
sonik


Number of posts : 8
Age : 38
Location : guzosmrdica donja
Humor : human rights
Registration date : 26.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptysri ruj 26, 2007 12:38 am

protivnik: baja - gimpy i rocket
staze: g.Aces High - g.BE_QUICK, Wallride city - skotinka, Dutch-cuts 2 - __n4drive_, super mega speed - skotinka, pro a0, a1, a2 - nadeo
mode: time attack
reza: cw 4 - baja 3

evo vozili navi i ja sa bajagimpy i bajarocket. samljeli su nas na pro stazama, a navi je reko kao trebamo to istrenirat, al iskreno tech staze mi se gade i boli me kiki sta su me na tome pobjedili, al opet... mene su pobjedili i na full speed stazi aces high koju je navi odabrao... ja sam onda uzeo dutch cuts i wallride city gdje smo ih ownali, a skoro sam ownao i navija na dutch cuts Twisted Evil , al jbg 2 puta sam se sa preko -50 u cilj zabio.... nakon sta sam ih ja ownao na wallride city bilo je izjednaceno tako da smo dogovorili da ce odlucujuca biti sljedeca random staza koju server odabere. pala je skotinka opet Twisted Evil super mega speed Twisted Evil Twisted Evil e ta je bila napeta... meni bio malo bed jer je zapravo o meni ovisilo posto navi ovakvu stazu jedva do kraja odvozi. i tako krenuo ja, odvozio odmah do kraja bez zabijanja u cilj i tih gluposti, bas sam bio sretan, al onda od nikuda srusi me gimpy, a ja ono Shocked i ajde vozim ja dalje kuzis i ono srusim ga bez beda Twisted Evil i tak vec sam mislio da smo sigurni kad ono... opet... gimpy mene srusio affraid boktemazo onda sam fakat popizdio jer je staza teska i ful lako se sjebe svar... al eto... ipak sam ga ownao na kraju sa preko -40.... cheers

moj rezime svega toga bi bio nesto kao... baja se podcjenjuju opako, ja sam naviu govorio da su i gimpy i rocket bolji neg ja, opcenito gledajuci onako u prosjeku, na sta mi je govorio da sam lud... a i osim toga primjecujem da najbolje idu ful speed staze, sta je opet rizicno na team modu... da smo igrali team mode mozda ja ne bi uspio zavrsit wallride city ili recimo dutch cuts.... onda bi popusili da su oni zavrsili.
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptysri ruj 26, 2007 6:55 pm

vidis kako kenjas opet...kazem ti da se warovi ne voze ovako,aj ocemo war odma 2vs2 da ajmo,vi dajte mape,mi damo mape i ajmo,to je kita Rolling Eyes .
1.war se vozi u team modu,2.mape za war se predaju protivniku i obrnuto 4 do 5 dana prije(ako ne i vise),znaci da svi naucimo mape u nekom roku pa se onda vidi skill,a ovo je shit,i 3. pravi war bi bio recimo minimum 4vs4,al ugl. kad se waruje ide se 5vs5,i to su pravila!
da smo se razmjenili za mape vjeruj mi ovo bi potpuno drugacije zavrsilo,al potpuno!Evil or Very Mad
i iskreno nisam zadovoljan kako smo odvozili,a pogotovo sam sa sobom! Mad
a sta se tice dutch cutsa,e sonice sonice nema teoretske da me skines tamo,jos je nisam posteno odvozio protiv tebe,24.84 pb pa gledaj Twisted Evil
e sad mije u 20h tekma u pikadu,pocela liga pa moram gibat,javim vam kako sam zavrsio Very Happy
[Vrh] Go down
ivana
Mega ClockWork
Mega ClockWork
ivana


Number of posts : 229
Registration date : 20.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptysri ruj 26, 2007 7:03 pm


kakav je to war 2vs2? Very Happy Very Happy flower
[Vrh] Go down
sonik
just clock
just clock
sonik


Number of posts : 8
Age : 38
Location : guzosmrdica donja
Humor : human rights
Registration date : 26.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptysri ruj 26, 2007 8:00 pm

a joj navi... kaj se ti ljutis nesto? nis ja ne kenjam, ti kenjas jer ti si mrtvo ladno pristao na sve kak smo dogovorili da cemo vozat tak da prosla ti je prilika sad da nesto pricas kako i sta... ne samo da si pristo neg si i zelio vozit istog trena protiv njih... isto kao i zuyo nedavno kad isto nisi krenuo svima objasnit "pravila waranja" lol

war je za mene isto ko i fajt u krčmi, kad te se nepadne/izazove 1. neces rec "uuu cek cek, meni fali vozaca" 2. neces rec "daj mi ti svoje staze da ja naucim" 3. "meni krčma mod ne odgovara, ajmo na livada mod"

ja sam pak zadovoljan, na stazama koje volim vozit sam i pobjedio i kaje najvaznije bilo mi je zabavno i napeto! Smile
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptyčet ruj 27, 2007 6:37 pm

sonik je napisao/la:
a joj navi... kaj se ti ljutis nesto? nis ja ne kenjam, ti kenjas jer ti si mrtvo ladno pristao na sve kak smo dogovorili da cemo vozat tak da prosla ti je prilika sad da nesto pricas kako i sta... ne samo da si pristo neg si i zelio vozit istog trena protiv njih... isto kao i zuyo nedavno kad isto nisi krenuo svima objasnit "pravila waranja" lol

war je za mene isto ko i fajt u krčmi, kad te se nepadne/izazove 1. neces rec "uuu cek cek, meni fali vozaca" 2. neces rec "daj mi ti svoje staze da ja naucim" 3. "meni krčma mod ne odgovara, ajmo na livada mod"

ja sam pak zadovoljan, na stazama koje volim vozit sam i pobjedio i kaje najvaznije bilo mi je zabavno i napeto! Smile
dobro znas zasto sam ti reko da kenjas,a to i mislim...jer kako sam ti vec reko jadno je da se podcijenjujes Rolling Eyes
i nisam nista lose reko za taj ˝war˝ jedino sta sam reko da bi drugacije proslo da smo se izvjezbali i igrali u team modu Exclamation
i da...kakve veze ima frka sa tmn Question Rolling Eyes totalno glupa usporedba,i jos krcma lol,pa jbt to nisam dugo ni na filmu vidio Twisted Evil
[Vrh] Go down
sonik
just clock
just clock
sonik


Number of posts : 8
Age : 38
Location : guzosmrdica donja
Humor : human rights
Registration date : 26.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptyčet ruj 27, 2007 7:44 pm

aha, pa ok onda ja sam mislio da si reko da kenjam jer sam to reko za to lol pa ok ok onda se razumijemo... samo ja sam realan kaj se mene tice i voznje... i necu da tu neko ima neka ocekivanja da cu ja negdje pobjedjivati...

pa gle jel se zove war il se zove nadmetanje? Very Happy
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptyčet ruj 27, 2007 7:47 pm

ma sve ok,pobijedili smo i . Twisted Evil
[Vrh] Go down
sonik
just clock
just clock
sonik


Number of posts : 8
Age : 38
Location : guzosmrdica donja
Humor : human rights
Registration date : 26.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptyčet ruj 27, 2007 7:53 pm

znas da sam otkad ne pusim vise poceo detektirati pun kurac raznih mirisa koje prije nisam ! jupije pobjede!
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Emptypet ruj 28, 2007 3:57 am

sonik je napisao/la:
znas da sam otkad ne pusim vise poceo detektirati pun kurac raznih mirisa koje prije nisam ! jupije pobjede!
koje prvi puta osjetis Twisted Evil
aj bas mi dragoo za tebe Very Happy gl! cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ratovi - warovi Empty
PostajNaslov: Re: Ratovi - warovi   Ratovi - warovi Empty

[Vrh] Go down
 
Ratovi - warovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
*cω*Τεαм :: Wars-
Forum(o)Bir: