*cω*Τεαм
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TrackMania Nations Forever
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu

Go down 
+5
milllan
ZUyo
Domi
Pr0oF`
navi
9 posters
Autor/icaPoruka
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 19, 2007 10:12 pm

evo novog wara Very Happy
ugl...u nedjelju u 20h je war,kvalifikacije mozemo vozit u petak-subotu,kako vecini odgovara!
pa recite nesto Very Happy

Kvalifikacije ce bit u subotu u 20h,prvo sam mislio u petak al posto smo slabo trenirali onda bolje dan duze!
Probajte doc u sto vecem broju!
I jos jednom,nadam se da cu moc sad ove dane otvarat server za trening,danas je bio otvoren...ako ne budem mogo ja onda ce pero,a ako ne moze ni pero e onda smo najebali Very Happy osim...ako zelite mape da vam posaljem pa da trenirate solo,al mislim da ce se server otvarat,tako ako vidite server dodite i pitajte za pass,ne sramite se Very Happy
samo trening,trening i trening...igramo protiv jakog tima,ajmoooo Basketball afro Very Happy


Zadnja promjena: ; sri stu 21, 2007 7:30 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Pr0oF`
just clock
just clock
Pr0oF`


Number of posts : 22
Age : 33
Location : Opatija
Registration date : 01.11.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 19, 2007 10:33 pm

se moze to specat ili neš ?
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 19, 2007 10:37 pm

Pr0oF` je napisao/la:
se moze to specat ili neš ?
ne,samo memberi tima Exclamation
jbg
[Vrh] Go down
Domi
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Domi


Number of posts : 51
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 08.10.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 19, 2007 11:13 pm

It'll be a nice one Cool
[Vrh] Go down
ZUyo
Vodja Plemena
Vodja Plemena
ZUyo


Number of posts : 273
Age : 36
Location : orašje - Zagreb
Humor : Run, rabbit run
Registration date : 19.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 19, 2007 11:24 pm

jedba cekam bounce
[Vrh] Go down
milllan
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
milllan


Number of posts : 59
Age : 40
Location : BGD
Humor : yes please
Registration date : 16.10.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 19, 2007 11:34 pm

dajte tracks ocu da vezbam Basketball
[Vrh] Go down
http://www.mill.iz.rs
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptyuto stu 20, 2007 12:26 am

milllan je napisao/la:
dajte tracks ocu da vezbam Basketball
mape sam dao perotu,reko da ce otvarat server kad god stigne,ja bi vrlo rado otvorio server koji bi radio recimo non-stop,al problem je NAT Crying or Very sad
ako tko zeli mogu mu poslat mape pa trenirat dok nema servera!
[Vrh] Go down
Marin
just clock
just clock
Marin


Number of posts : 14
Location : tu negdje :)
Registration date : 15.10.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptyuto stu 20, 2007 3:51 am

razbit ćemo ih ko pi*ke Smile Razz

ps.nadam se da staze nisu jadne kao šta su bile zadnji puta na kvalifikacijama Smile
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptyuto stu 20, 2007 4:09 am

Marin je napisao/la:
razbit ćemo ih ko pi*ke Smile Razz

ps.nadam se da staze nisu jadne kao šta su bile zadnji puta na kvalifikacijama Smile
mape koje su izabrane su mape za koje su se vecina(iz klana) slozile!
i gledam zbog toga kako smo koje mape vozili protiv prvog wara,i koje nam idu najbolje!
Samo ih nemoj podcjenjivat,jer elf ima jako jako dobre vozace...jako dobre!
Iskreno mislim da ovo nece imat veze sa asp-om,isto kao sta mislim koliko cemo ko klan trenirat i pokazat se! Wink
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 2:09 am

Očito da je nedostatak treninga i izbivanje nekolicine članova tima utjecalo na ovaj rezultat protiv elf-a,ali šta je tu je. Crying or Very sad Zato ovako,dajem na prijedlog da se Ivana izbaci iz tima jer je on očito zaboravio na TMN.Drugo,ostale igrače treba kontaktirati i pitati ih da li oni namjeravaju češće dolaziti.Ako ne namjeravaju više dolaziti,onda jedino riješenje vidim u traženju novih naših ili inozemnih igrača koji igraju češće i koji imaju bar najmanje 2 sata tjedno odvojeno za TMN.Treća i zadnja opcija ili prijedlog je da smanjimo tim na nas nekoliko koji voze često.
Svaka čast onima koji su došli i na treninge,kvalifikacije i war (Millan,Navi,Zuyo i Pero) cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
ivana
Mega ClockWork
Mega ClockWork
ivana


Number of posts : 229
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 3:02 am

croco je napisao/la:
Očito da je nedostatak treninga i izbivanje nekolicine članova tima utjecalo na ovaj rezultat protiv elf-a,ali šta je tu je. Crying or Very sad Zato ovako,dajem na prijedlog da se Ivana izbaci iz tima jer je on očito zaboravio na TMN.Drugo,ostale igrače treba kontaktirati i pitati ih da li oni namjeravaju češće dolaziti.Ako ne namjeravaju više dolaziti,onda jedino riješenje vidim u traženju novih naših ili inozemnih igrača koji igraju češće i koji imaju bar najmanje 2 sata tjedno odvojeno za TMN.Treća i zadnja opcija ili prijedlog je da smanjimo tim na nas nekoliko koji voze često.
Svaka čast onima koji su došli i na treninge,kvalifikacije i war (Millan,Navi,Zuyo i Pero) cheers cheers cheers
ALOOOO Very Happy Laughing KAO PRVO ZASTO TUZAN SMAJLIC???PA TRI SMO DOBILI MI TRI ONI,BODOVNO SU BOLJI AL JA SAM PREZADOVOLJNA!MI SMO DOBILI NASE ONI NJIHOVE BAR NISMO DALI TE NASE! JAOOO PA IGRALI SMO PROTIV JAKO DOBRIH VOZACA I JA VAM ISKRENO CESTITAM...ISKRENO NISAM OCEKIVALA NI DA CETE OVE NASE DOBITI

a sta se ovog tice si u pravu i zato cemo se skupiti svi zajedno na msn jer plan je vec u tijeku... Very Happy Very Happy cheers


Zadnja promjena: ; pon stu 26, 2007 3:24 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ZUyo
Vodja Plemena
Vodja Plemena
ZUyo


Number of posts : 273
Age : 36
Location : orašje - Zagreb
Humor : Run, rabbit run
Registration date : 19.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 3:05 am

ja predlazem da se sazove skup recimo u sljedecu nedjelju ili bilo kad drugo pa da se napokon ko ce ostat ko ne !

a sto se tice ivana ! jbg lik nemoze rec da nea vremena da igra, zato sto moj cimer stalno ga vidja na doti ja kad navecer igram dote on je obavezno tamo !!
[Vrh] Go down
ivana
Mega ClockWork
Mega ClockWork
ivana


Number of posts : 229
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: rezultati danasnjeg wara sa elfom   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 3:43 am

rezultati danasnjeg wara sa elfom:

waru su pristupili navi,mille,zuyo,pero i croco za nas i iz elfa mali,goord,đec,zvegrl i big girl(nek se ne uvrijedi nitko ako sam krivo napisala ime)...
pisala sam ime staze i onda rezultat tko je dobio te bodove...

1.znaci prva staza je bila SUPERSTITION:

REZULTAT: CW 7 / ELF 3


2.EXOLIA:

REZULTAT:CW 0 / ELF 7


3.ESL-MONACO-ED:

REZULTAT:CW 7 / ELF 6


4.GSC-Sulphide GX:

REZULTAT: CW 2 / ELF 7


5.ESL-Cup track B:

REZULTAT: CW 0 / ELF 7


6.PRELUDE:

REZULTAT: CW 7 / ELF 1


SVEUKUPNO:CW 23 / ELF 31


CESTITAM SVIMA...NIJE DA NISAM PRIZELJKIVALA POBJEDU ALI S OBZIROM DA JE VOZIO GOORD Shocked MISLIM DA JE VELIKA STVAR DA SMO IH DOBILI BAR TE TRI NASE...BILO JE DRZ NEDAJ AL SVE U SVEMU SUPER WAR,ODLICNA VOZNJA ELF! DECKI IDEMO DALJE I TO JE TO..NEXT! flower
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 7:10 am

ok sta je tu je sta se tice wara,decki stvarno rasturaju i svaka im cast Basketball .
Ali...tocno gore sta je croco napisao,nedostatak treninga,ne mogucnost(il sta vec Rolling Eyes ) dolaska ostatka ekipe na treninge i kvalifikacije i ne-aktivnost je jedan od rezultata danasnje igre...ja mogu jos i reci da sam i zadovoljan kako smo prosli jer sa toliko treninga i ovo je super zavrsilo,millanu svaka cast opet se pokazao u punom sjaju sta se tice voznje,i iskreno vadio nas iz govana...al sta je,na nasim mapama se vidilo kolko smo trenirali,a na njihovim mapama se vidilo koliko smo NE trenirali Evil or Very Mad
Otvorit cu novi topic sta se tice pravila inaktivnosti membera,da sad tu ne kvarim ovaj!
jos jednom gg i svaka cast croco,mille,zuyo,pero cheers Wink
izazvat cemo mi njih next time,samo da se organiziramo malo Very Happy
clown clown clown
[Vrh] Go down
Domi
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Domi


Number of posts : 51
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 08.10.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 9:58 am

gg CW Cool
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 12:34 pm

Evo ako može još jedan prijedlog.Da zamjenimo stazu Monaco za neku drugu,jer se jučer vidjelo da nije ni nama (nekima),a ni njima nije išla. Smile
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 6:08 pm

croco je napisao/la:
Evo ako može još jedan prijedlog.Da zamjenimo stazu Monaco za neku drugu,jer se jučer vidjelo da nije ni nama (nekima),a ni njima nije išla. Smile
ma sve se da dogovorit,al nije bas da im nije isla,imali su par dobrih(prema mom timeu odlicno Very Happy ) vremena na monacu!
Ugl. sve cemo se to dogovorit jos Cool
[Vrh] Go down
milllan
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
milllan


Number of posts : 59
Age : 40
Location : BGD
Humor : yes please
Registration date : 16.10.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptypon stu 26, 2007 10:24 pm

gg cw Smile ... koristan war za nas ... cyclops

monaco smo vozili g protiv elf tako da goord djec i francuz poznaju mapu od pre ... plus monaco je ESL mapa ... goord i djec voze esl ligu dugo dugo ... al ako vecinia u timu nemoze 45 da vozi onda je treba maci ...

... ko nece da vozi wars netreba nam u cw Smile ... tu mi prvo tommy smeta, jel znam da ima skill, a isto tako bilo je u g, ostale nepoznajem dovoljno ... nebi ja ovako poimence... al znam da tommy nikad niej bio ovde na forumu Smile hehe

Dakle cw nije titula, pa kad je dobijes nemozoras nista da radis bom [ kenjam za medalju afro ]




Next war sa g cheers
[Vrh] Go down
http://www.mill.iz.rs
ZUyo
Vodja Plemena
Vodja Plemena
ZUyo


Number of posts : 273
Age : 36
Location : orašje - Zagreb
Humor : Run, rabbit run
Registration date : 19.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptyuto stu 27, 2007 2:20 am

ja sam da ostane monaco
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptyuto stu 27, 2007 6:45 am

ja sam da sam...
vatever,ivancica ce ugovorit war sa g...i onda samo trening trening i trening,i o5 nas 5 na kvalifikacije Laughing Laughing Laughing
ajmo cwwwwww cheers
[Vrh] Go down
maLi
just clock
just clock
maLi


Number of posts : 1
Registration date : 27.11.2007

novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Emptyuto stu 27, 2007 1:40 pm

poz cw,nice war,mozda se moze ponovit kojeg dana.

Desilo se na waru sta je uvjek najbitnije,mi smo dobili nasa mape a vi vase jest da smo na monacu malo usrali ali nema veze.

A znam da neki od vas mogu bolje da vozu samo nisu bas imali neku srecu na waru tako je to.Ali sve u svemu je bio ljepi war i ponovo GG CW.

Zelim vam puno uspeha na TM arena,ajmo samo derite sada wars i idemo dalje.its time for us balkans tu rulleeezzz Trackmania Nations World.
GOGOGOGOGOG

Poz °elf°maLi
[Vrh] Go down
Sponsored content





novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty
PostajNaslov: Re: novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu   novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu Empty

[Vrh] Go down
 
novi war-ELF vs CW+kvalifikacije u subotu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» KVALIFIKACIJE za war sa g-sutra,23.12 u 20h
» KVALIFIKACIJE-sutra,12.11
» Kvalifikacije danas navecer
» kvalifikacije za war-sutra(nedjelja)
» NOVI WAR

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*cω*Τεαм :: Wars-
Forum(o)Bir: