*cω*Τεαм
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TrackMania Nations Forever
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 *cw*Proof?????

Go down 
+3
Stjepan
ivana
Proof
7 posters
Autor/icaPoruka
Proof
just clock
just clock
Proof


Number of posts : 7
Registration date : 20.07.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptypon srp 20, 2009 3:48 pm

evo ljudi posto vidim da je situacija u timu malo zajebana odlucija sam pisat ovdje da malo pomognem timu Very Happy ... ime mi je tomislav (tomi) i igram tm 5-6mj...aktivan sam svaki dan kolko mogu al ipak sam tu tongue ...
ako vas jos nes zanima slobodno pitajte ili me dodajte na msn : digitalis_proof@hotmail.com
nadam se pozitivnim komentarima (ako ih bude Very Happy )
pozzz i vidimo se ingame
*cw*Proof????? 543905

`Proof` king
[Vrh] Go down
ivana
Mega ClockWork
Mega ClockWork
ivana


Number of posts : 229
Registration date : 20.09.2007

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptypon srp 20, 2009 11:07 pm

naravno da ce biti komentara Smile situacija uopce nije zaje.. u timu..ovo se zove samo ljeto zimi cw je življi uvijek i tako oduvijek ...
za uci u tim kod nas malo prosvrljaj po forumu i ako se nadjes u tome svemu za drugo cemo lako....dodji malo na server ja ti javim kada na msn...

uglavnom mi smo i dalje jedan cvrsti tim i za ulazak ti treba svaki glas...vidimo se na serveru pa onda cemo vidjeti za glas Smile

pozdrav
[Vrh] Go down
Proof
just clock
just clock
Proof


Number of posts : 7
Registration date : 20.07.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptypon srp 20, 2009 11:20 pm

ma prosvrljo sam ja cijeli forum odavno Very Happy ...drago mi je sto se sefica odma javila king ...imam strpljenja i cekat cu kolko treba....
cheers rabbit
[Vrh] Go down
Stjepan
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Stjepan


Number of posts : 77
Age : 32
Location : Sl.Brod
Humor : Imam xD
Registration date : 24.01.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptypon srp 20, 2009 11:43 pm

e zasada sam takoder neutralan... Wink
jbg tako ti je to kod nas.. xD
moj login je stjepan.cro pa me dodaj u buddy pa cu te jos malo promotrit Wink
i jos par stvarcica...
1.kada uđeš nema izlaska Very Happy
2.kod nas je zimi guzva a po ljeti raspust( iako se nađe još koji aktivni vozac)
3.cw forever *cw*Proof????? 846954
i 4.moraš bit brz na jeziku i na stazi Wink

znaci za sada nemam neko otvoreno misljenje
[Vrh] Go down
Proof
just clock
just clock
Proof


Number of posts : 7
Registration date : 20.07.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyuto srp 21, 2009 12:40 am

hehehe,ma ja sam bio u !es pun k dok glavni nije otisao,pa ja sa njime Very Happy ...tako da nikako ne mijenjam timove Very Happy ...na jeziku sam brz na stazi se vidimo king
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptysri srp 22, 2009 9:44 pm

Ja sam također neutralan, nisam te vidio kak voziš tak da, ne mogu procijeniti... Neutral
[Vrh] Go down
Proof
just clock
just clock
Proof


Number of posts : 7
Registration date : 20.07.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyčet srp 23, 2009 12:54 am

nema problema Very Happy ... vidimo se na stazi Very Happy
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptypet srp 24, 2009 1:40 pm

Probaj doći što češće na naš server da vidimo kak voziš, server je većinom online Smile
[Vrh] Go down
Proof
just clock
just clock
Proof


Number of posts : 7
Registration date : 20.07.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptypet srp 24, 2009 11:51 pm

jao sryte sto sam danas onako izasao sa servera...bio sam u zurbi...
[Vrh] Go down
Quark
ClockWork
ClockWork
Quark


Number of posts : 94
Age : 41
Location : Lukavac
Registration date : 19.02.2008

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptypon srp 27, 2009 2:16 am

Malo sam ga vidio kako vozi, to je dovoljno da mogu da kazem da je jako dobar vozac. Ne bi jos uvijek dao svoj glas dok ne vidim kako ce se odvijat situacija. Jos ako bude lojalan kao Stipe, onda ne vidim nikakvih problema da bude nas novi clan.

*cw*Proof????? 497448 *cw*Proof????? 846954 *cw*Proof????? 582801 *cw*Proof????? 582801 *cw*Proof????? 582801 *cw*Proof????? 582801 *cw*Proof????? 543905 *cw*Proof????? 582801
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptypon srp 27, 2009 3:54 am

Kao što rekoh, čekamo još borisov odgovor, ako ne bude on htio u tim, ja sam za to da uđe proof. Surprised


EDIT: Pošto je boris odabrao che tim, meni sad preostaje da vidimo otale dali prihvaćaju da proof, tj. tommy kako su mi rekle neke ptičice Very Happy da uđe u naš tim. Beer i marek su za, tako su mi rekli, ja sam za, sad da vidimo vas ostale, a i šefa i šeficu što će reći na sve ovo Smile
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyuto srp 28, 2009 12:29 am

ok

Za ! Smile
[Vrh] Go down
Stjepan
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Stjepan


Number of posts : 77
Age : 32
Location : Sl.Brod
Humor : Imam xD
Registration date : 24.01.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyuto srp 28, 2009 2:40 am

Kad cujem sta misle o tome see_g i ivana, znat ces moj odgovor Razz
I dajte ljudi wtf! Da nas nece bit malo previse Razz
Sad ako proof ude u klan ja bi da malo zakljucamo to sa ulazima u team!
Kako ivana kaze mi smo mala family i molio bih da se malo pridrzavamo toga! Ipak nam je ona najglavnija i svi ju moramo slusat!
Razz
Uglavnom sorry proof,ali nemam jos neko misljenje o tome da udes u team
dok se nerazglase svi! Smile
[Vrh] Go down
Proof
just clock
just clock
Proof


Number of posts : 7
Registration date : 20.07.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyuto srp 28, 2009 12:20 pm

ma np.hvala ostalima na glasovima Very Happy
[Vrh] Go down
Demiq
just clock
just clock



Number of posts : 21
Registration date : 21.06.2008

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyuto srp 28, 2009 7:36 pm

Slažem se sa stjepanom moj glas ces takođe dobiti kada cujem jos par clanova sta misle dotle niš to je sto se tice tebe što se tiče tima daj ljudi ako ovako nastavimo sa primanjem odošmo bogu iza nogu Smile
[Vrh] Go down
Proof
just clock
just clock
Proof


Number of posts : 7
Registration date : 20.07.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyuto srp 28, 2009 8:19 pm

evo ljudi,razmislio sam jos jednom i svatio da nisam spreman uci u tim...pa bolje sada odustati nego kada vec uđem..hvala na ukazanom povjerenu al zasad nis Neutral ...
ispricavam se...gl in future *cw*Proof????? 497448
[Vrh] Go down
Stjepan
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Stjepan


Number of posts : 77
Age : 32
Location : Sl.Brod
Humor : Imam xD
Registration date : 24.01.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyuto srp 28, 2009 9:44 pm

Ok scratch
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptysri srp 29, 2009 5:35 pm

Stjepan je napisao/la:

I dajte ljudi wtf! Da nas nece bit malo previse Razz
Sad ako proof ude u klan ja bi da malo zakljucamo to sa ulazima u team!
Kako ivana kaze mi smo mala family i molio bih da se malo pridrzavamo toga! Ipak nam je ona najglavnija i svi ju moramo slusat!

Demiq je napisao/la:
što se tiče tima daj ljudi ako ovako nastavimo sa primanjem odošmo bogu iza nogu Smile

Evo da kažem nešto, nije nas previše i znate zašto? Zato što nas je prvobitno bilo 12 a sad nas je 9, kolko-tolko aktivnih i kad nas je bilo 12 opet smo se teško nalazili za warove i to iz razloga što netko ne može taj dan voziti ili ima nekog posla ili mora učiti za test, nitko ne može garantirati da će biti taj dan u mogućnosti za voziti osim ako si ne napravi dobro raspored.
Recimo, kad smo prije vozili, imali smo udarnu petoricu za voziti, a ja sam bio rezerva, jer nisam dobro vozio kvalifikacije xD, ali sam zato vozio svaki war jer sam morao nekog mijenjati, a ostali vozači koji su bolje od mene vozili nisu mogli doći i eto opet smo dobro vozili, pobijeđivali i gubili. Smile
Nemojte biti ko neke nogometne ekipe koje se oslanjaju na udarnu postavu i onda kad neko od njih fali odma problemi, kako ćemo sad voziti i tako, zato kažem lijepo da se fino osiguramo i takvih problema neće biti Wink
Ok sad, proof je odustao, trenutno, al to ne mora značiti da ne možemo uzeti jednog il dvojcu vozača da se donekle osiguramo u slučaju da netko ne može voziti. Ne kažem sad da nam treba 50-tak vozača kao što imaju neki veeeeliki timovi, al da nas ima 10-12 ljudi, aktivnih, to bi bilo sasvim solidno. Smile
Što se glasovanja tiče, rekao sam vam i na serveru, da ne čekate što će ostatak tima reći za ulazak nekog vozača u naš tim. Pobogu, ovo je slobodan svijet i možete slobodno reći ne, ako vam se ne sviđa taj i taj vozač ili nije dovoljno dobar za naš tim, bilokoji razlog, nitko se zbog tog neće nimalo naljutiti. Very Happy
[Vrh] Go down
Stjepan
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Stjepan


Number of posts : 77
Age : 32
Location : Sl.Brod
Humor : Imam xD
Registration date : 24.01.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptysri srp 29, 2009 9:02 pm

slazem se croco, ali nije valda da mislis da smo sad ja i demiq krivi zato sto je proof odustao od ulaska! Shocked Covjek je sam naveo da ce cekat koliko treba i da nema nikakih problema... ali jbg nekako sam malo bio nesiguran i htjeo sam svoj glas ostaviti za kraj koji bi 99,9% bio ZA...
Ali jbg ako covjek nije spreman mislim da je to njegov problem, kada bude spreman prijavit ce se opet, u to sam siguran i vjerujem da ce i onda moj glas biti 99,9% ZA... Very Happy sto se tice s primanjem novih clanova! Nisam sad mislio da zauvijek prestanemo primati nove clanove, nego da malo odmorimo s tim i da se naviknemo na nove vozace! bounce
Mozemo mi primati nove clanove nema tu nikakvih problema!
Ako zelite u tjedan dana natrpat jedno 50 komada vozaca,pa mislim wtf Very Happy
Jbt ja se sjecam kad sam se ja prijavljivo, ceko sam ko konj mjesec dana a sad u jednom danu ude u tim 3 vozaca! Pa jbg to i nekako nije fer...
Zelio sam u team, nisam odustao, imo sam veliku zelju i sada vidite u sta sam se pretvorio! U CwT>stjepana koji obozava svoj lijepi cw Very Happy
Eto toliko od mene... *cw*Proof????? 497448 *cw*Proof????? 846954 *cw*Proof????? 497448
[Vrh] Go down
croco
Admin
croco


Number of posts : 255
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 05.10.2007

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyčet srp 30, 2009 1:50 am

Pa proof je imao neki svoj problem zašto je zaustavio svoj ulazak u tim, niste vas dvojica nimalo krivi xD
A za ostalo, nije nam u planu da uzimamo 50 čanova, ludost, nego još jednog-dvojicu, da imamo kako-tako rezerve za nedaj Bože ako netko ne bude mogao voziti. Ja sam o tome pričao, a ne da se pretrpavamo Smile
[Vrh] Go down
navi
Mega ClockWork
Mega ClockWork
navi


Number of posts : 236
Age : 40
Location : mars
Humor : da nikola,kabooooom:)
Registration date : 20.09.2007

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyčet srp 30, 2009 2:43 am

Stjepan je napisao/la:

Ako zelite u tjedan dana natrpat jedno 50 komada vozaca,pa mislim wtf Very Happy
Tako nesto nismo nikad napravili,nit bi se napravilo Wink
[Vrh] Go down
Stjepan
uskoro ClockWork
uskoro ClockWork
Stjepan


Number of posts : 77
Age : 32
Location : Sl.Brod
Humor : Imam xD
Registration date : 24.01.2009

*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Emptyčet srp 30, 2009 12:23 pm

Hhahahahaha... pa nisam zbilja mislio 50 vozaca xD lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





*cw*Proof????? Empty
PostajNaslov: Re: *cw*Proof?????   *cw*Proof????? Empty

[Vrh] Go down
 
*cw*Proof?????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*cω*Τεαм :: Futured members-
Forum(o)Bir: